Načítavajú sa obrázky...

Relax a šport

Zabaviť sa môžete pri biliarde alebo šípkach, veľkým bonusom v zimných mesiacoch je pretlaková nafukovacia krytá hala so špičkovým povrchom s možnosťou širokého športového využitia ako napríklad futbal, tenis, tanec a podobne.

V letnom období tvorí hala oplotené multifunkčné ihrisko s rozmermi tenisového dvorca. Počas teplých dní sa môžete osviežiť v bazéne a pre Vaše ratolesti sa v blízkom okolí nachádza detské ihrisko s množstvom preliezok, šmyklaviek a hojdačiek. Ďalšími doplnkovými službami pre spríjemnenie pobytu hostí sú požičovňa horských bicyklov, kolobežiek, štvorkoliek a nafukovacieho skákacieho hradu. Novinkou v našej ponuke športových aktivít sú beach volejbal, petangue a trampolína. V blízkosti chaty sa nachádza lyžiarske stredisko s 3 vlekmi a vodná priehrada. Prekrásne okolie Chaty Zoška ponúka trasy pre pešiu turistiku a cykloturistiku.

Pre záujemcov o kultúrne a historické dedičstvo odporúčame výlety: hrad Červený kameň, Smolenický zámok, múzeum Ľ. Štúra v Modre, malebné vinárske mestečko Pezinok. Aktivity na objednávku: paintball, živá hudba, teambuildingové aktivity